IMAGEMAKER


 Úspěch je uvědoměním si sebe sama v přechodu ze stavu, jak to je, do stavu, jak to má být. Lidé s vyšším přehledem o své osobnosti mají také dobré předpoklady být dobří manažeři, vůdčí osobnosti, poradci, ale také přátelé, milenci a partneři. Mají tedy velký potenciál uplatnění sama sebe ve společnosti. Dokáží předpovídat problémy (konflikty) předtím, než se zcela rozvinou, tudíž jim jsou schopni zabránit. Ovládají komunikaci a vyjadřováni pomocí svého vzhledu, díky kterým rozumí svému okolí a okolí rozumí jim. K lepšímu poznání se doporučujeme tento TEST OSOBNÍCH HODNOT - ZDARMA. Jeho výsledky vám přijdou e-mailem, jsou velmi zajímavé a test je zdarma.

 Jsou způsoby života, co přesahují čas. Pomáhat lidem řešit a přijmout základní spirituální otázky lidského stavu pomocí vzhledu. 
Pro naplnění vašich představ můžeme vytvořit váš vzhled podle tohoto systému - a nebo vás jej můžeme naučit používat systematickým individuálním výcvikem. V životě každého člověka nastane chvíle, kdy neví co dál a chce poradit...